REAL ESTATE MAGAZINE ZAPRASZA NA 8 EDYCJĘ REM TOUR’A

NOWOCZESNA I ZOPTYMALIZOWANA PRZESTRZEŃ BIUROWA SKROJONA
NA POTRZEBY KLIENTA

Spotkanie online praktyków branży real estate, połączone z wirtualnym zwiedzaniem siedziby Cushman & Wakefield - jednego z najnowocześniejszych biur firmy w regionie EMEA
REM Tour 8 to wyjątkowe spotkanie praktyków biznesu, które łączy ze sobą tematykę opartą na studium przypadku konkretnego obiektu z możliwością jego zwiedzania.

W TYM ROKU MOŻESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ONLINE!

Naszym priorytetem jest przekazywanie praktycznej wiedzy w warsztatowej i interesującej formule.

UDZIAŁ ONLINE 28.10.2020

Bilet zawiera:

 • udział w wydarzeniu w formie transmisji live z biura Cushman&Wakefield
 • zdalny networking na czacie
 • welcomepacki
Dlaczego powinieneś wziąć udział w REM Tour 8:
1
Nowa, warszawska siedziba Cushman & Wakefield jest utrzymana w duchu koncepcji Six Feet Office. Podczas eventu online zobaczysz zautomatyzowane systemy rezerwacji sal, czujniki ruchu i wskaźniki zajętości pomieszczeń, które nie tylko ułatwiają znalezienie wolnej przestrzeni, ale też pomagają dbać o bezpieczeństwo pracowników.
2
Zobaczysz, jak pod kątem workplace stworzyć ergonomiczne stanowiska pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii i przeanalizujesz które z nich, warto wdrożyć w kontekście Twojej firmy. Ergonomię stanowisk pracy gwarantują elektryczne biurka pozwalające na dostosowanie wysokości mebli do wzrostu pracownika oraz umożliwiające pracę na stojąco. Każde z nich zostało wyposażone w dwa duże monitory.
3
Otrzymasz konkretne wskazówki, jak prowadzić negocjacje z deweloperami, na co zwracać uwagę podczas procesu najmu, kiedy zależy Ci na efektywnym i szybkim zawarciu transakcji. Z praktycznego punktu widzenia opowie o tym Krzysztof Misiak, Head of Poland w Cushman&Wakefield.
4
Na przykładzie firmy Cushman & Wakefield przeanalizujesz, jak przygotować przestrzeń biurową do konsolidacji biur i przeprowadzki. Nowa siedziba biura Cushman & Wakefield, którą zwiedzisz stacjonarnie lub wirtualnie, znajduje się w imponującym kompleksie The Warsaw HUB – jednej z największych komercyjnych inwestycji w Polsce. Eksperci z Massive Design i Ghelamco, którzy byli odpowiedzialni za stworzenie koncepcji funkcjonalnej, designu i opracowania projektu architektonicznego nowego budynku i biura, przybliżą Ci szczegóły inwestycji.
5
Zainspirujesz się ekologicznymi rozwiązaniami, które możesz wdrożyć w swoim biurze, co pozwoli Ci spełnić wysokie wymagania pracowników i przy okazji pomóc swojej organizacji w realizacji idei zrównoważonego rozwoju. Jeśli jesteś zainteresowany aby spełniało wyśrubowane wymagania certyfikatu WELL Commercial Interior.
6
Weźmiesz udział w networkingu Online na czacie dla uczestników – nasze wydarzenie to świetna okazja do poszerzenia swoich kontaktów branżowych i możliwość rozwoju zawodowego.

Weź udział w REM Tour szczególnie jeżeli pracujesz na takim stanowisku jak:

 • office manager,
 • administration manager,
 • facility office manager,
 • facility office coordinator,
 • specjalista ds. workplace,
 • dyrektor administracyjny,
 • HR Manager,
 • najemca biurowy.

Twojego stanowiska nie ma na powyższej liście?
Jeśli interesujesz się tematyką workplace, zapraszamy.

Czy wiesz, że pomimo okresu kwarantanny, w drugim kwartale 2020 r. w Warszawie wynajęto blisko 200 000 mkw. powierzchni biurowej?

Kluczowe zagadnienia REM Tour 8

1. Konsolidacja biur i przeprowadzka od A do Z – czyli od projektu do gotowego produktu. Case study firmy Cushman & Wakefield

Eksperci: Mariola Bitner & Aleksander Szybilski, Cushman & Wakefield

 • Realizacja projektu konsolidacji biur i przeprowadzki – jak wyglądało przygotowanie do całego procesu projektowego
 • Wyzwania, które napotkaliśmy w trakcie procesu projektowego
 • Lessons learned z innych projektów - co może zaskoczyć nas w trakcie trwania takiego projektu i jak sobie z tym radzić

2. Negocjacje z deweloperami – na co zwracać uwagę podczas procesu najmu?

Ekspert: Krzysztof Misiak, Cushman & Wakefield

 • Badanie rynku i przygotowanie short listy
 • Czynniki determinujące wybór biura – analiza na przykładzie Cushman & Wakefield
 • Najważniejsze elementy umowy najmu – o czym należy bezwzględnie pamiętać

3. Spójna firma, czyli ile wspólnego ma ze sobą miejsce pracy z kulturą organizacyjną

Ekspert: Anna Trochim

 • Kultura silna zaufaniem – slogan czy konkret?
 • Firma w firmie – słów kilka o programie One Cushman
 • Leadership na miarę naszych czasów – manager, który odnosi sukces
 • HR przyszłości – jak sprostać wygórowanym oczekiwaniom pracowników

4. Udany proces projektowy oczami projektanta

Ekspert: Konrad Dowejko, Massive Design

 • Konkurs na projekt – startować czy nie?
 • Poznanie potrzeb i wsłuchanie się w głos klienta
 • Dochodzenie do prawdy, czyli projekt koncepcyjny, wykonawczy i warsztatowy
 • Zmiany projektu, jako część procesu
 • Nadzór autorski i opieka nad projektem w fazie budowy, jako kluczowy element każdej inwestycji

5. Szkło jako wyznacznik nowoczesności

Ekspert: Marcin Lorych

 • Światło dzienne w biurach: konieczność i prestiż
 • Komfort akustyczny biur czyli podział przestrzeni bez dzielenia pracowników
 • Szkło i ekologia, czyli nowe podejście do nowoczesności

6. I zdalnie, i w biurze – praca hybrydowa i nowe podejście do projektowania systemów audiowizualnych w przestrzeni biura.

Ekspert: Jarosław Kołcun, A+V

 • Jakie zmiany w podejściu do projektowania systemów audiowizualnych wymusza praca hybrydowa ?Nowy standard systemów wideokonferencyjnych w salach spotkań.
 • Jak za pomocą technologii audiowizualnych ograniczyć dotyk ? Realizacja funkcji „Low and zero touch” poprzez automatyzację sal spotkań.
 • Jak zadbać o bezpieczeństwo i dystans społeczny w biurze ? Systemy rezerwacji sal i biurek, czujniki obecności oraz znaczniki zajętości pomieszczeń.
 • Jak efektywnie monitorować infrastrukturę AV ? Zintegrowany system zarządzania AV.
 • Jak skutecznie wdrożyć nowy standard AV ? Proces punkt po punkcie.

Prelegenci

Krzysztof
Misiak
Head of Poland, Head of Office Agency, Executive Partner
Krzysztof Misiak w kwietniu 2020 r. objął stanowisko dyrektora polskiego oddziału międzynarodowej firmy doradczej Cushman... więcej & Wakefield. Z firmą związany jest od 13 lat, a w 2012 roku objął zwierzchnictwo nad sekcją miast regionalnych w ramach działu biurowego i z powodzeniem wprowadził markę Cushman & Wakefield na główne rynki regionalne. W 2018 roku został dyrektorem całego działu powierzchni biurowych w Polsce. Krzysztof stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci na polskim rynku nieruchomości komercyjnych. Uczestniczył w prawie 300 transakcjach najmu na ponad 500 000 mkw.
Anna
Trochim
Country HR Manager
at Cushman & Wakefield
Od 2007 roku związana z branżą HR. Doświadczenia zawodowe zdobywała takich firmach jak Grupa Allianz, Atos Global Delivery Center... więcej, Grupa Spółek Danone, odpowiadając za procesy rekrutacji, rozwoju pracowników i zarządzania zmianą. Pełniła role HR Business Partnera na poziomie lokalnym i regionalnym.
Do firmy Cushman & Wakefield dołączyła w październiku 2018 roku, odpowiadając za obszar rozwoju i szkoleń dla krajów EMEA w dziale zarządzania nieruchomościami. Od tego czasu wdrożyła w krajach EMEA proces onboardingu, wypromowała narzędzia budowania kultury organizacji uczącej się, opracowała programy rozwojowe dla liderów C&W i ich zespołów.
Wspólnie z zespołem projektowym, odpowiada za wdrożenie w Polsce inicjatywy Women’s Integrated Network, która jest częścią globalnej strategii różnorodności.
Jej zaangażowanie zostało oficjalnie docenione przez dwie nagrody globalne C&W.
Od 2007 roku Anna jest członkiem HR Influencers, gdzie przez dwa lata pełniła rolę członka Rady oraz w 2019 roku uzyskała tytuł HiPo Roku.
Wykładowca w Dolnośląskiej Szkole Wyższej, certyfikowany trener biznesu, coach, mentor.
Publikuje na łamach czasopisma Personel Plus.
Mariola
Bitner
Associate in Project & Development Services Department at Cushman & Wakefield
Doświadczona i certyfikowana Project Manager, członek zespołu Project & Development Services... więcej w polskim oddziale międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield.

Jako Associate, Mariola wspiera kierownictwo działu w zakresie zarządzania operacyjnego i finansowego, obsługi kluczowych klientów wewnętrznych i zewnętrznych oraz współpracy z pozostałymi działami firmy zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju.

Mariola w ostatnich latach była odpowiedzialna za szereg zleceń i projektów międzynarodowych. Kierowała między innymi realizacją projektów w zakresie wykończenia wnętrz i workplace strategy dla takich firm jak Huawei, Shell, Orange i HP. Jako Project Manager realizowała również projekt nowego biura dla C&W w Polsce.

W czasie swojej drogi zawodowej, jako Client Account Manager, odpowiadała za region Europy. Odgrywała kluczową rolę w zarządzaniu portfelem nieruchomości biurowych klientów, współpracując na bieżąco z kierownictwem firmy oraz zapewniając stały kontakt pomiędzy wszystkimi interesariuszami w wielu krajach Europy oraz liniami biznesowymi. Mariola ma bogate doświadczenie w zakresie budowania zespołów projektowych i długofalowych relacji z klientami.
Aleksander
Szybilski
Workplace Strategy Team Leader at Cushman & Wakefield
Z wykształcenia architekt, członek multidyscyplinarnego zespołu wdrażającego projekt Six Feet Office w Polsce. Od dziewięciu lat... więcej związany z projektowaniem powierzchni biurowych, a od czterech zajmuje się także tworzeniem strategii środowiska pracy i zarządzaniem zmianą w związku z otwieraniem nowych powierzchni biurowych. W ramach ostatnich zrealizowanych projektów w Polsce i za granicą współtworzył biura dla takich firm, jak: Takeda, Novo Nordisk, UPC, Roche, IG, Unilever. Przed dołączeniem do Cushman & Wakefield pracował dla Samsunga jako lider działu nieruchomości odpowiedzialnego za biura w Polsce.
Konrad
Dowejko
Massive Design
Ukończył studia magisterskie na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Dołączył do Massive Design w 2003 roku jako Asystent Architekta. Po czterech latach... więcej, podjął pracę jako Projektant i Architekt w pracowniach architektonicznych. Brał udział w projektowaniu budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych oraz użyteczności publicznej. Do Massive Design powrócił w 2010 roku na stanowisko Architekta. Od 2016 roku pracuje jako Design Director.

W trakcie 14-letniej współpracy z Massive Design Konrad brał udział w licznych projektach dla klientów korporacyjnych przygotowując analizy funkcjonalne, workplace, space plany, koncepcje architektoniczne wystroju wnętrz biurowych, projekty wykonawcze wnętrz biurowych, projekty mebli nietypowych. Prowadził również nadzór nad pracami budowlanymi, dbając o wysoką jakość techniczną i estetyczną wykonawstwa. Wśród prowadzonych przez Konrada projektów należy wyróżnić biura Cushman & Wakefield, Neuca, Samsung R&D, Ghelamco, Cargill czy MCI Capital.
Jarosław
Kołcun
Prezes firmy A+V
Absolwent Wydziału Elektroniki i Telekomunikacji Politechniki Wrocławskiej. Przez wiele lat zdobywał doświadczenie jako projektant, kierownik kontraktu oraz... więcej konsultant ds. systemów multimedialnych. Obecnie prezes zarządu w firmie A+V Sp. z o.o. specjalizującej się projektowaniem i integracją systemów audiowizualnych i wideokonferencyjnych w przestrzeni biurowej. Z usług firmy A+V korzystają największe korporacje na terenie kraju i za granicą.
Marcin
Lorych
Dyrektor Zarządzający ESPES
Od początku swojej kariery związany z branżą wyposażenia wnętrz. Stawiał czoła wyzwaniom m.in. w Grupie VOX czy Grupie IMS, a od 3 lat w spółce ESPES. Najlepiej czuje się... więcej w roli lidera, handlowca i technologa – jego nietuzinkowe pomysły zmieniają kształt biznesu i otwierają nowe kierunki rozwoju. W VOX wdrożył projekt „Każdy Polak ma nie dalej niż 30 minut do salonu z meblami VOX”, w IMS „Komoda do samodzielnego montażu w 4 minuty”, a w Espes „Ściana szklana w 3 dni”. Absolwent poznańskiej Akademii Ekonomicznej.

W Espes jako Dyrektor Zarządzający dba o relacje firmy z rynkiem, stabilną współpracę z Klientami oraz ekologiczne aspekty działalności firmy. Patrzy w przyszłość z ciekawością i pilnuje, aby firma była gotowa na każdą sytuacje i elastycznie odpowiadała na zapotrzebowania rynku.
Jarosław
Zagórski
Dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland
Z Ghelamco związany jest od 2007 roku. Jarosław Zagórski odpowiada za strategię i rozwój nieruchomości komercyjnych firmy oraz... więcej nadzór nad realizowanymi projektami. Specjalizuje się w komercjalizacji, rozwoju projektów deweloperskich i marketingu nieruchomości biurowych. Ma ponad 20-letnie doświadczenie zdobyte na polskim rynku nieruchomości. Przed dołączeniem do Ghelamco pracował w PricewaterhouseCoopers Nieruchomości, Cushman & Wakefield, Healey & Baker Polska, gdzie w 2002 roku został partnerem, oraz w CBRE, na stanowisku szefa działu komercjalizacji.

W swojej karierze przygotował strategie wynajmu nieruchomości Ghelamco, mi.in.: The Warsaw HUB, Warsaw UNIT, Warsaw Spire, .big, Wronia 31, Przystanek mBank, Senator, Marynarska 12, Mokotów Nova, Łopuszańska Business Park, Trinity Park III, Crown Square, Marynarska Business Park, Katowice Business Point. Jednym z największych osiągnięć jest ogromny sukces komercyjny Warsaw Spire. Budynek wygrał najbardziej prestiżowy konkurs branży nieruchomości na świecie - MIPIM Awards 2017, gdzie flagowy projekt Ghelamco zyskał miano najlepszej inwestycji biurowej na świecie.

Skontaktuj się z nami

KONTAKT W SPRAWACH ORGANIZACYJNYCH:
konferencje@forum-media.pl

Tomasz Puszczyk

Event Community Manager
Real Estate Magazine
tel. kom. 570 560 352

tomasz.puszczyk@forum-media.pl

Justyna Kasjaniuk

Brand Manager
Real Estate Magazine
tel. kom. 692 056 807

justyna.kasjaniuk@forum-media.pl

The Warsaw HUB

Organizator:
Współorganizator:
Partnerzy wydarzenia:
Partnerzy medialni:

WARUNKI UCZESTNICTWA:

 1. Cena Uczestnictwa: Bilety można nabywać w wersji premium i standard. Bilet premium w cenie standardowej 1399 zł netto lub w obowiązującej promocji. Bilet standard w cenie standardowej 699 zł netto lub w obowiązującej promocji.

  Bilet premium obejmuje:
  • pełne uczestnictwo w szkoleniu stacjonarnym w dniu 28.10.2020
  • prezentacje i materiały szkoleniowe
  • catering podczas eventu
  Bilet standard obejmuje:
  • pełne uczestnictwo w szkoleniu online w dniu 28.10.2020 w formie udziału w transmisji online na żywo
  • prezentacje i materiały szkoleniowe

 2. W przypadku zgłoszenia powyżej 3 osób z jednej firmy cena ustalona indywidualnie z Tomaszem Puszczykiem 570 560 352 mail: tomasz.puszczyk@forum-media.pl
 3. Wpłat należy dokonać na konto wskazane na fakturze pro-forma.
 4. Osoby, które nie wezmą udziału w szkoleniu, zostaną obciążone pełnymi kosztami uczestnictwa na podstawie wystawionej im faktury.
 5. Niedokonanie wpłaty nie jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału w szkoleniu.
 6. W przypadku braku płatności przed eventem w terminie 7 dni po terminie szkolenia Organizator wystawi i prześle Zamawiającemu fakturę VAT.
 7. Bezkosztowo można zrezygnować 30 dni przed datą eventu, rezygnacja po tym terminie wiąże się z koniecznością wniesienia pełnej opłaty zgodnie z zamówieniem.
 8. Składając zamówienie na event po terminie możliwej rezygnacji (w przypadku eventu 30 dni przed terminem, w którym ma się odbyć) i braku uczestnictwa w evencie, Organizatorowi przysługuje prawo do wystawienia faktury za event w pełnej wysokości.
 9. Zamiast zgłoszonej osoby w evencie może wziąć udział inny pracownik firmy (należy o tym fakcie poinformować organizatora).
 10. W przypadku doręczenia pisemnego oświadczenia w terminie późniejszym niż 30 dni przed terminem rozpoczęcia eventu lub w przypadku nieprzybycia Uczestnika na event bez wcześniejszego oświadczenia Zamawiającego o rezygnacji, Organizatorowi przysługuje prawo do wystawienia opłaty za event w pełnej wysokości.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie eventu.
 12. Osoby, które wybiorą bilet premium będą zobowiązane przed wejściem na event wypełnić ankietę bezpieczeństwa w związku z covid. Uczestnik zgadza się jednocześnie na pomiar temperatury ciała. Organizator zastrzega, że jeżeli Uczestnik nie przejdzie poprawnie weryfikacji stanu zdrowia, Organizator może odmówić wzięcia udziału w evencie stacjonarnym. W takim przypadku Uczestnik bierze udział w evencie w formie Online.